top of page

Информация успешно отправлена!

Впішить в цю табличку своє імя, електронну пошту, телефон та повідомлення згідно зразку:
ЗРАЗОК: 
"Мені (моєму клієнту) потрібна допомога в доказуванні моральної шкоди за таких обставин: 
1. пішохода збив легковий автомобіль на пішохідному переході близько місяця тому.
2. потерпілому завдано  тілесне ушкодження середнього ступеню тяжкості, він вчора виписався з лікарні. 
3. порушено кримінальне провадження, водію, що скоїв ДТП пред'явлено підозру, слідство щє триває.
4. потерпілий проживає в м. Лубни, Полтавської області.
Прошу зателефонувати за номером: 097-ХХХ-ХХ-ХХ 

потерпілий (адвокат потерпілого) Даценко Сергій Петрович."
Нажміть кнопку "Відправити".

Договір на проведення діагностики моральної шкоди з потерпілим укладається відповідно статей 638 та 640 ЦК України, у простій письмовій формі, шляхом пропозиції потерпілого укласти договір (оферти) і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною (ч.2 ст. 638 ЦКУ). Договір є укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції.(ч. 1. ст. 640 ЦКУ).

Вищим органом спеціалізованої громадської організації «Спілка фахівців соціологічних та психологічних досліджень»
встановлений наступний 
порядок укладання договорів:

  1. Потерпілий ознайомлюється з можливостями, порядком і методологією діагностики моральної шкоди в подібних правовідносинах на офіційному сайті Спілки www.moralex.com.ua і перед початком діагностики.

  2. Потерпілий власноруч заповнює і підписує заяву встановленого зразку на проведення комплексної психолого-соціальної експертизи(оферта).

  3. Психолог-експерт організації, в статусі фізичної особи-підприємця, підписує і надає потерпілому рахунок-фактуру на оплатне проведення психологічної експертизи(акцепт), в розмірі однієї мінімальної заробітної плати. Соціальна(громадська) експертиза проводиться безоплатно.

  4. Висновок комплексної психолого-соціальної експертизи виготовляється і направляється потерпілому Новою поштою протягом десяти робочих днів з дня оплати.

  5. Висновок засвідчується підписом експерта-психолога організації, обізнаного про кримінальну відповідальність за надання завідомо неправдивого висновку в частині психологічної експертизи та підписом головуючого на засіданні правління експерта-громадської організації, яким засвідчується висновок в частині соціальної(громадської) експертизи.

bottom of page